close
close

Váš košík

NÁŠ PRÍBEH

Radi by sme Vám predstavili náš nový e-shop, ktorý sme sa rozhodli v týchto časoch založiť a zároveň Vám chceme vysvetliť dôvod a príbeh založenia tohto e-shopu. Ako všetci viete, vzhľadom na momentálnu situáciu je veľmi ťažké zabezpečiť prácu pre zamestnancov, ktorí pracovali v našich prevádzkach a samozrejme zaplatiť im tomu zodpovedajúcu odmenu tak, aby mohli naďalej živiť svoje rodiny. 

Bohužiaľ náš štát gastro-prevádzkam neposkytol dostatočnú pomoc, aby mohli riadne fungovať aj naďalej a platiť riadne svojich zamestnancov, bez toho aby sa dostali na hranicu bankrotu.

Snažili sme sa teda nájsť vhodné riešenie, ako udržať prácu všetkým naším zamestnancom a zároveň uľahčiť život aj ostatným ľuďom, ktorí sú zodpovední a snažia sa zostávať čo najviac doma. 

Založením tohto e-shopu sa teda snažíme nielen zabezpečiť prácu pre našich zamestnancov, ale poskytnúť aj pomoc tým, ktorý nechcú stáť v nekonečných radách pred potravinami. 

Nákupom v našom e-shope podporíte slovenskú rodinnú firmu namiesto obrovských nadnárodných konglomerátov a rovnako podporíte aj svojich spoluobčanov, všetkých zamestnancov, ktorí sa snažia uživiť svoje rodiny, splácať hypotéky, platiť nájom a aj v týchto časoch dôstojne žiť.  

ĎAKUJEME !!!

Týmto by sme Vám všetkým, ktorí ste si na našom e-shope www.I-potraviny.sk urobili objednávku, chceli v našom mene ako aj v mene našich zamestnancov z celého srdca poďakovať. 

Vzhľadom k tomu, že sa nám objednávky pomaly hromadia, môžeme do procesu zapojiť stále viac a viac zamestnancov, ktorý v týchto dňom prišli o prácu pre zrušenie niektorých prevádzok. Veríme, že postupom času ich bude len a len pribúdať. 

K dnešnému dňu sa nám hlavne s Vašou pomocou podarilo zachrániť 14 pracovných miest veríme že toto číslo nie je konečné.

Zároveň by sme Vás chceli informovať, že Vaše objednávky vybavujú len ľudia, ktorí majú skúsenosti s prácou v kuchyni a teda ide o osoby, ktoré absolvovali všetky potrebné hygienické školenia a vybavenie Vašich objednávok berú s maximálnom zodpovednosťou. 

Celý team PAPA GRILL Vám ďakuje za každý nákup.

Telefonické objednávky
Pon-Pia 8:00 - 16:00
0910 366 663
Nákup doručíme do
24hod.
Objednávky prijímame
od 30€
Rozvážame
BA a TT kraj
Tovar Vám prinesieme
na ľubovoľné poschodie
Piatkové a víkendové objednávky
doručíme v pondelok
Šetríme Vám čas
strávený v obchode
Ušetríme
Vám peniaze