close
close

Váš košík

NÁŠ PRÍBEH

Radi by sme Vám predstavili náš nový e-shop, ktorý sme sa rozhodli v týchto časoch založiť a zároveň Vám chceme vysvetliť dôvod a príbeh založenia tohto e-shopu. Ako všetci viete, vzhľadom na momentálnu situáciu je veľmi ťažké zabezpečiť prácu pre zamestnancov, ktorí pracovali v našich prevádzkach a samozrejme zaplatiť im tomu zodpovedajúcu odmenu tak, aby mohli naďalej živiť svoje rodiny. 

Bohužiaľ náš štát gastro-prevádzkam neposkytol takú dostatočnú pomoc, aby tieto mohli riadne fungovať aj naďalej aj platiť riadne svojich zamestnancov, bez toho aby sa dostali na hranicu bankrotu.

Snažili sme sa teda nájsť vhodné riešenie, ako udržať prácu všetkým naším zamestnancom a zároveň uľahčiť život aj ostatným ľuďom, ktorí sú zodpovední a snažia sa zostávať čo najviac doma. 

Založením tohto e-shopu sa teda snažíme nielen zabezpečiť prácu pre našich zamestnancov, ale poskytnúť aj pomoc tým, ktorý nechcú stáť v nekonečných radách pred potravinami. 

Nákupom v našom e-shope podporíte slovenskú rodinnú firmu namiesto obrovských nadnárodných konglomerátov a rovnako podporíte aj svojich spoluobčanov, všetkých zamestnancov, ktorí sa snažia uživiť svoje rodiny, splácať hypotéky, platiť nájom a aj v týchto časoch dôstojne žiť.  

ĎAKUJEME !!!

Týmto by sme Vám všetkým, ktorí ste si na našom e-shope www.I-potraviny.sk urobili objednávku, chceli v našom mene ako aj v mene našich zamestnancov z celého srdca poďakovať. 

Vzhľadom k tomu, že sa nám objednávky pomaly hromadia, môžeme do procesu zapojiť stále viac a viac zamestnancov, ktorý v týchto dňom prišli o prácu pre zrušenie niektorých prevádzok. Veríme, že postupom času ich bude len a len pribúdať. 

K dnešnému dňu sa nám hlavne s Vašou pomocou podarilo zachrániť 14 pracovných miest veríme že toto číslo nie je konečné.

Zároveň by sme Vás chceli informovať, že Vaše objednávky vybavujú len ľudia, ktorí majú skúsenosti s prácou v kuchyni a teda ide o osoby, ktoré absolvovali všetky potrebné hygienické školenia a vybavenie Vašich objednávok berú s

maximálnom zodpovednosťou. 

Celý team PAPA GRILL Vám ďakuje za každý nákup.

Telefonické objednávky
Pon-Pia 8:00 - 16:00
0910 366 663
Nákup doručíme do
24hod.
Objednávky prijímame
od 30€
Rozvážame
BA a TT kraj
Tovar Vám prinesieme
na ľubovoľné poschodie
Doručujeme aj v sobotu
Víkendové objednávky
doručíme v pondelok
Šetríme Vám čas
strávený v obchode
Ušetríme
Vám peniaze